Darmowy Assassin's Creed: Crossover Stories już jutro. Ubisoft potwierdza szczegóły aktualizacji

News
2639V
Darmowy Assassin's Creed: Crossover Stories już jutro. Ubisoft potwierdza szczegóły aktualizacji
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 20:19

Ubisoft ujawnił dzisiaj wielki dodatek Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaroku, ale to nie koniec atrakcji szykowanych dla fanów tego IP. Gracze mogą przygotowywać się na darmową zawartość i firma przedstawiła szczegóły nadciągającej aktualizacji.

Roger miał dzisiaj okazję zaprezentować na portalu Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaroku oraz Assassin's Creed: Crossover Stories. Ubisoft jednak nie traci czasu i firma potwierdziła szczegóły nadciągającej aktualizacji, ponieważ pliki pobierzemy już jutro.

14 grudnia na serwerach Assassin's Creed Valhalla pojawi się aktualizacja, która nie tylko zadba o ulepszenie gry, zapewni graczom nowe wydarzenie, pozwoli sprawdzić umiejętności na nowym poziomie trudności, ale również pobierzemy wspomniane Assassin's Creed Crossover Stories.

„Aktualizacja 1.4.1 do gry Assassin's Creed Valhalla zostanie udostępniona jutro: 14 grudnia.

- Ulepszenia gry

- Assassin's Creed Crossover Stories

- Aktualizacja ustawień trudności

- Święto Yule (16 grudnia - 6 stycznia)

- 39 GB-77 GB; w zależności od platformy”

W przypadku Assassin's Creed Valhalla pobierzemy od 39 do aż 77GB, ponieważ tak jak zapowiadaliśmy w zeszłym tygodniu – Ubisoft postanowił zredukować rozmiar pozycji. Należy na pewno dodać, że posiadacze Assassin's Creed Odyssey ściągną od 13 do 20GB – dzięki łatce zapoznacie się z darmowym dodatkiem.

Posiadacze Assassin's Creed Valhalla i Assassin's Creed Odyssey mogą szykować się na dwie opowieści, które będą przyjemną zapowiedzią akcji z nadciągającego, ogromnego dodatku.

Źródło: Twitter: assassinscreed

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper