Trek to Yomi zachwyci? Zobaczcie pierwszy gameplay z gry Flying Wild Hog, która trafi do Game Passa

News
1945V
Trek to Yomi zachwyci? Zobaczcie pierwszy gameplay z gry Flying Wild Hog, która trafi do Game Passa
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 17:01

Filmowa, czarno-biała epopeja samurajska osadzona w Japonii okresu Edo” – tymi słowami Flying Wild Hog oraz Devolver Digital zaprezentowały produkcję, która oficjalnie zmierza do Xbox Game Pass. Dzisiaj możemy zerknąć na dłuższy gameplay.

Trek to Yomi to najnowsza produkcja opracowana przez Flying Wild Hog i studio Leonard Menchiari. Twórcy wpadli na ciekawy pomysł opowiedzenia historii samuraja, która jednak ma zapewnić graczom ciekawą oprawę – zespoły postawiły na czarno-białą filmową epopeję i trzeba przyznać, że autorom udało się zadbać o świetną atmosferę.

Muszę na pewno wyjaśnić, że choć Trek to Yomi zostało ujawnione na PS5, XSX|S i PC, to jednak pozycja od dnia premiery będzie także dostępna na PlayStation 4 i Xboksie One. Microsoft zadbał nawet o to, by gracze mogli zapoznać się z pozycją w Xbox Game Pass. Gra trafi do usługi amerykańskiej korporacji w dniu debiutu.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że opowieść zostanie udostępniona wiosną 2022 roku, jednak na ostateczne konkrety musimy zaczekać. Podczas przygody zainteresowani zmierzą się z „niezliczoną liczbą wrogów” , wśród których pojawią się nawet potwory związane z japońskimi wierzeniami.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych