Forspoken na pierwszej rozgrywce. Zobaczcie w akcji next-genową grę Square Enix

News
2691V
Forspoken na pierwszej rozgrywce. Zobaczcie w akcji next-genową grę Square Enix
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 15:33

Czy warto interesować się Forspoken? Na to pytanie pomoże odpowiedzieć nowy gameplay. Square Enix w końcu zaprezentowało czystą rozgrywkę ze swojej next-genowej produkcji. Japończycy stawiają na widowiskowe akcje.

Pierwsze redakcje otrzymały dostęp do Forspoken, więc pojawiają się materiały z rozgrywki. Twórcy ze Square Enix już na początku 2022 roku zapewnią graczom zupełnie nowe IP, które zaprowadzi śmiałków do tajemniczego świata.

Debiut gry został zaplanowany na maj i najwidoczniej Square Enix jest bardzo pewne tego terminu, ponieważ już dzisiaj zaprezentowano sporo nowych elementów gry. Na ujęciach zobaczycie, jak główna bohaterka przedziera się przez miasto, ale także w błyskawicznym tempie pokonuje otwartą przestrzeń. Na filmie zaprezentowano także mapę czy też rozwój umiejętności – jak widać podczas rozgrywki wykorzystamy zróżnicowaną magię. Gracze otrzymają nawet opcję przebierania protagonistki lub zadbają o jej manicure.

Gameplay wygląda ciekawie i jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że Square Enix zgotuje nam widowiskową pozycję w otwartym świecie. W trakcie walki zainteresowani zmierzą się z dużymi grupami wrogów i starcia mogą zapewnić ciekawą zabawę.

Warto przypomnieć, że Forspoken kupimy w nowym standardzie cenowym (na PS5 i PC).

 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych