Halo Infinite podbiło Steam. Gracze rzucili się na płatną kampanię single-player

Gry
1338V
Halo Infinite podbiło Steam. Gracze rzucili się na płatną kampanię single-player
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 15:07

Microsoft zdecydował się rozdać tryb multiplayer z Halo Infinite za darmo, ale gracze i tak chcą zapoznać się z płatną kampanią. Fabularny tytuł podbił Steam i był w zeszłym tygodniu najchętniej kupowaną produkcją na platformie Valve.

Już w połowie listopada informowaliśmy o pozytywnych wynikach Halo Infinite na Steam – to dotychczas największa premiera Microsoftu na tej platformie. W tamtym czasie rezultat został wygenerowany przez bezpłatną pozycję, jednak możemy mieć pewność, że gracze chętnie zapoznali się także z płatną historią.

Halo Infinite (kampania i multiplayer) w ostatnich 24-godzinach zgromadziło na Steam ponad 104 tysięcy graczy i fabularny tryb był najchętniej kupowaną produkcją w ostatnim tygodniu. Tytuł pokonał Destiny 2, Icarus, Valve Index VR Kit czy też Cyberpunka 2077.

Największe światowe bestsellery tygodnia na Steam

  1. Halo Infinit (Campaign)
  2. Destiny 2: The Witch Queen Deluxe + Bungie 30th Anniversary Bundl
  3. Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack Bungie
  4. ICARUS
  5. Valve Index VR Kit Package
  6. Cyberpunk 2077
  7. Farming Simulator 22
  8. FIFA 22
  9. Thunder Tier One
  10. GTFO

Jak widać na Steam nadal dobrym zainteresowaniem cieszy się Cyberpunk 2077, ale nawet GTFO (dzisiaj wspominaliśmy o premierze) zdążyło wdrapać się do zestawienia TOP 10.

Co jednak ważne: pełna wersja Halo Infinite od premiery jest dostępna w Xbox Game Pass, ale nawet w tej sytuacji część graczy decyduje się kupować opowieść przez platformę Valve.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: https://steamdb.info/topsellers/

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper