Roger Żochowski Roger Żochowski 30.06.2010 09:14
Driver: Renegade w Nowym Jorku
517V

Driver: Renegade w Nowym Jorku

O tym, że 3DS będzie miało mocarny line-up tytułów wspominaliśmy już nie raz, jednak dopiero teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły dotyczące tych projektów. O Driver: Renegade wiemy już naprawdę sporo.xxxxx
 

 

Serwis NintendoEverything zapodał na swoich łamach sporą dawkę nowych informacji na temat kieszonkowej wersji Drivera szykowanej na 3DS. Podobnie jak w odsłonie na duże konsole, głównych bohaterem będzie Tanner, jednak akcja gry osadzona zostanie w Nowym Jorku. Cała historia pozwoli nam rzucić okiem na wydarzenia, jakie rozegrały się pomiędzy pierwszą a drugą częścią serii, a nasz heros będzie musiał rozprawić się  z pięcioma głównymi bossami stojącymi na czele organizacji przestępczych. Każdy z nich będzie zajmował się ”inną dziedziną życia”. Jeden będzie dilerem narkotyków, drugi handlarzem ludzkich organów, trzeci alfonsem, czwarty zajmował się będzie nielegalnym obrotem bronią, ostatni zaś to typowy, chciwy przedsiębiorca. Nie ma co, sama śmietanka.
 

W grze znajdzie się 20 fabularnych misji, 50 samochodów do odblokowania, 70 dodatkowych zadań opcjonalnych rozsianych po ulicach Nowego Jorku, oraz 7 różnych trybów gry, w tym Time Attack, Elimination Mode oraz Road War. Zapowiedziano też, że Tannerowi w niektórych misjach będzie pomagał tajemniczy przyjaciel, który zasiądzie za kółkiem drugiego auta. Przyznam się szczerze, że jak na razie zapowiedź Drivera na 3DS, zrobiła na mnie dużo większe wrażenie niż ta na stacjonarne konsole. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko screenów i gameplayu, ale te pojawią się zapewne w najbliższych tygodniach.


 

Tagi: driver: renegade Ubisoft