Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2021 20:07
Wiedźmin Netlfix - Warszawa
837V

Warszawa gotowa na premierę Wiedźmina. Geralt, Ciri i Yennefer w metrze

Netflix chce mieć pewność, że Polacy będą gotowi na „Wiedźmina”. Platforma postanowiła okleić całe metro motywem z najnowszego serialu, który już wkrótce zostanie udostępniony na serwerach amerykańskiego giganta. Zobaczcie kilka fotek.

17 grudnia odbędzie się premiera drugiego sezonu „Wiedźmina”. Widzowie mogą szykować się na osiem odcinków pełnych akcji, a już dzisiaj na portalu przedstawiliśmy pierwszą opinię na temat serialu.

Jak się okazuje, Netflix postanowił w odpowiedni sposób zadbać o warszawskie metro, które zostało znacząco oklejone – na ścianach widzimy plakaty imitujące mury, a w wielu miejscach dorzucono także plakaty, które mają przypominać o debiucie serialu.

Jest to ciekawa sytuacja pokazująca, że „Wiedźmin” musiał w Polsce cieszyć się dużym zainteresowaniem, więc firma postanowiła wykorzystać budżet, by mieć pewność, że klienci będą przygotowani na następną historię.

Warto pamiętać, że Netflix ma gigantyczne plany związane z Wiedźminem – już teraz zapowiedziano trzeci sezon głównej historii, w przyszłym roku zobaczymy prequel, a powstają już kolejne animacje rozbudowujące uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin Netlfix 2 sezon - Warszawa - 1

Wiedźmin Netlfix 2 sezon - Warszawa - 2

Wiedźmin Netlfix 2 sezon - Warszawa - 3

Tagi: Netflix Netflix Polska Warszawa wiedzmin