PS5 w motywie God of War Ragnarok. Praca fanów zachwyca

News
1423V
PS5 w motywie God of War Ragnarok. Praca fanów zachwyca
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2021, 18:11

Sony wciąż nie zdecydowało się na opracowanie oficjalnych paneli do PS5, ale fani God of War postanowili stworzyć niezwykły projekt. Zainteresowani wykorzystali kilka dodatkowych elementów, by całkowicie zmienić wygląd PlayStation 5.

Czy w 2022 roku na rynku pojawi się God of War: Ragnarok? Sony wciąż nie potwierdziło szczegółów dotyczących premiery, ale możemy mieć nadzieję, że już wkrótce poznamy ostateczne informacje związane z premierą nowej przygody Kratosa. Sony może nie tylko przedstawić konkretną datę, ale również powinniśmy zobaczyć edycję kolekcjonerską gry.

Trudno powiedzieć, czy do tego czasu Sony zdecyduje się na opracowanie własnych paneli do PlayStation 5, ale jestem pewien jednego – wielu graczy chętnie sięgnęłoby po taki projekt. Duet twórców całkowicie zmienił wygląd PlayStation 5, ponieważ oba elementy przypominają drewnianą konstrukcję z dorzuconymi częściami związanymi z serią Sony. Na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na kapitalne detale – Mimir wygląda świetnie.

Trudno powiedzieć, czy Sony zdecyduje się na tak widowiskowe propozycje, ale jestem pewien, że byłby to na pewno dobry dodatek do kolekcjonerki.

God of War - PS5 - 1

God of War - PS5 - 2

God of War - PS5 - 3

God of War - PS5 - 4

Źródło: https://www.dualshockers.com/god-of-war-ps5-removeable-faceplate-is-truly-a-gift-from-the-gods/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych