Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2021 19:50
Suicide Squad Kill the Justice League
656V

Suicide Squad: Kill the Justice League na The Game Awards. Szykujcie się na wielki pokaz

Rocksteady Studios to kolejna firma gotowa, by na The Game Awards pokazać swoje towary. Twórcy potwierdzili, że pojawią się na zbliżającej się imprezie, więc gracze mogą liczyć na konkretny gameplay z Suicide Squad Kill the Justice League.

W 2022 roku ma zadebiutować wiele ciekawych gier, ale bez wątpienia najnowsza produkcja Rocksteady Studios to jedna z propozycji, która powinna zainteresować wielu graczy. Jeszcze kilka miesięcy temu fani DC mogli obawiać się, że produkcja może nie sprostać dużym oczekiwaniom szerokiej publiki, ale Eidos Montreal polazło jedno – superbohaterskie formacje mogą osiągnąć duży sukces.

Czy Suicide Squad: Kill the Justice League podzieli losy Strażników Galaktyki? Mam szczerą nadzieję, że tak, bo z wielką przyjemnością zapoznam się z kolejną pozycją od Rocksteady Studios. Twórcy opracowali znakomite przygody z Batmanem w roli głównej, a Legion Samobójców może nam zapewnić sporo atrakcji.

Sefton Hill, dyrektor kreatywny gry i współzałożyciel Rocksteady Studios, potwierdził, że jego Suicide Squad: Kill the Justice League pojawi się na The Game Awards. Gracze mogą podobno oczekiwać konkretnej rozgrywki.

„Ja i zespół @RocksteadyGames przygotowujemy się do zanurzenia się w #TheGameAwards. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się chaosem z wami wszystkimi! Powodzenia @GeoffKeighley!

Źródło: Twitter: Seftonhill

Tagi: Rocksteady Studios Suicide Squad: Kill the Justice League Warner Bros. Interactive Entertainment