GTA Online Contract wprowadza fabularne misje do gry! Franklin Clinton i starzy znajomi powracają

News
3784V
GTA Online Contract wprowadza fabularne misje do gry! Franklin Clinton i starzy znajomi powracają
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2021, 16:10

Rockstar nie zdecydowało się na opracowanie fabularnego dodatku do GTA 5, ale zamiast tego właśnie potwierdzono GTA Online Contract. To zupełnie nowy pakiet misji, który zapewni graczom pełnoprawną historię. Do gry powrócą „starzy znajomi”.

Rockstar zaprezentowało „GTA Online Contract”, czyli nową fabularną zawartość do GTA Online, w której pojawią się między innymi Dr. Dre oraz Franklin Clinton (gwiazda GTA 5). Zawartość zostanie udostępniona 15 grudnia i oczywiście trafi do gry za darmo.

Fabuła skupia się na „F. Clinton and Partner”, czyli nowej „agencji zajmującej się rozwiązaniami dla celebrytów”, obsługującej elitę Vinewood, która potrzebuje skutecznego rozwiązania problemów dla klientów z wyższych sfer.

Twórcy zapowiadają historię następującymi słowami:

„Aby rozkręcić działalność agencji, Franklin potrzebuje dwóch rzeczy: niezawodnego partnera i sławnego klienta. Wraz z pomocą waszego wieloletniego kontaktu i świeżo upieczonego przedsiębiorcy konopnego, Lamara Davisa, to właśnie wy możecie dołączyć do spółki i pomóc Franklinowi i waszej agencji wypłynąć na szerokie wody. Tymczasem DJ Pooh skontaktował się z Franklinem w sprawie potencjalnego klienta: jego przyjaciela, Dr. Dre. Tuż przed ich wyprawą na Cayo Perico, telefon Dr. Dre zaginął w tajemniczych okolicznościach, a teraz okazuje się, że trafił w niepowołane ręce. Sytuacja jest poważna, bo na telefonie znajduje się nie lada sensacja – niepublikowana dotąd muzyka Dr. Dre. Właśnie takiego prestiżowego zlecenia potrzebuje agencja”.

Deweloperzy przygotowują graczy na „nową, szaloną przygodę w Los Santos”, dzięki której śmiałkowie wyruszą w podróż od bezwzględnych ulic dawnej dzielnicy Franklina przez najekskluzywniejsze imprezy w mieście i dekadenckie rezydencje aż po biuro FIB. Gracze będą wraz z Franklinem, hakerką Imani, Chopem i ekipą tropić skradzioną muzykę Dr. Dre, by zwrócić ją właścicielowi.

Twórcy zapowiadają sporo nowości: w GTA Online pojawi się nawet nowa stacja radiowa, która będzie prowadzona przez „specjalnego gościa”, a gracze usłyszą nawet niepublikowane wcześniej utwory od Dr. Dre i wielu innych artystów.

Warto przypomnieć, że już w październiku wspominaliśmy o pracy Dr. Dre nad muzyką dla Rockstar, ale w tym czasie mieliśmy nadzieję na nadejście GTA 6. Jak widać twórcy nadal chętnie rozwijają GTA Online.

Źródło: https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/51ko98182a41o9/introducing-the-contract-a-new-gta-online-story-featuring-franklin-cli

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych