Abandoned żyje. Prolog gry zostanie wydany w 2022 roku

News
1024V
Abandoned żyje. Prolog gry zostanie wydany w 2022 roku
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2021, 14:58

Pamiętacie jeszcze o Abandoned? Gracze nie tworzą już szalonych teorii dotyczących produkcji, więc deweloperzy mogą w spokoju rozwijać tytuł. Studio postanowiło przypomnieć o projekcie i wydało krótką wiadomość – na początku 2022 roku zostanie wydany prolog gry.

Jeszcze kilka miesięcy temu gracze próbowali rozgryźć tajemnicę skrywaną za nazwą Abandoned, z której tak naprawdę nic nie wynikło. Twórcy przeprosili, następnie byli atakowani przez wściekłych fanów, ale teraz najwidoczniej zespół może w spokoju rozwijać grę i mała wiadomość dotycząca projektu pojawiła się na zakładce produkcji.

Jeśli włączycie PlayStation 5, to zobaczycie adnotację zostawioną przez twórców – studio zamierza na początku 2022 roku wydać prolog wciąż tajemniczego projektu:

„Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że rozdział Prologue ukaże się w pierwszym kwartale 2022 roku. Konkretna data zostanie ogłoszona wkrótce. Bądźcie czujni!”

Wiele na to wskazuje, że prolog będzie grywalnym demem, który pozwoli graczom zapoznać się z koncepcją deweloperów – w projekcie mają pojawić się nawet trofea.

Trudno powiedzieć, co z tego ostatecznie wyjdzie, ale jak widać deweloperzy wciąż pracują, by w przyszłości wydać Abandoned.

Abandoned żyje. Prolog gry zostanie wydane w 2022 roku - 1

Abandoned żyje. Prolog gry zostanie wydane w 2022 roku - 2

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/12/abandoned-prologue-chapter-coming-early-2022-more-info-shortly

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych