Star Wars: Hunters wygląda zaskakująco dobrze w akcji. Pierwszy gameplayowy zwiastun

News
919V
Star Wars: Hunters wygląda zaskakująco dobrze w akcji. Pierwszy gameplayowy zwiastun
Bartosz Dawidowski | 07.12.2021, 12:20

Pierwsze materiały ze Star Wars Hunters ujawniono we wrześniu. Teraz pora na konkretny filmik, przedstawiający szykowaną produkcję, osadzoną w uniwersum "Gwiezdnych wojen".

Po raz pierwszy możemy przyjrzeć się rozgrywce ze Star Wars Hunters. Kiedy pisaliśmy we wrześniu o tej produkcji, która zmierza na smartfony i Switch, trudno było wykrzesać z siebie entuzjazm w związku z faktem, że to kolejna bardzo niskobudżetowa pozycja free-to-play, zapewne mocno nastawiona na grind i wymuszanie mikropłatności. Pierwszy gameplay wskazuje jednak na coś innego - tytuł wygląda przyzwoicie w akcji.

Wrażenie może robić grafika, która wydaje się naprawdę przyzwoita, jak na mobilne standardy. Największa niewiadoma tego projektu to sposób, w jaki będą działać mikrotransakcje. Jeśli mechanizm ograniczy się do kosmetycznych aspektów, jak w Fortnite, to Star Wars Hunters może zrobić sporo zamieszania w swojej kategorii. Deweloperzy akcentują w tym momencie, jak ważna na tych arenach bitewnych jest ścisła współpraca graczy podczas zespołowych starć w konfiguracji 4 vs 4.

Wiemy już, że tytuł, nad którym pracuje Zynga i zespół NaturalMotion zadebiutuje w systemach cyfrowej dystrybucji Google Play (smartfony z Androidem), App Store (urządzenia z iOS) oraz w eShopie (Nintendo Switch) w 2022 roku. 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych