Iza Łęcka Iza Łęcka 14.09.2021 11:22
Star Wars: Hunters,
3388V

Star Wars Hunters na pierwszych materiałach. Zobaczcie, jak wygląda gra z uniwersum Gwiezdnych wojen

Seria Gwiezdne wojny wkrótce zostanie rozbudowana o jeszcze jedną produkcję. Star Wars Hunters nadal nie zostało w pełni przedstawione, jednak w sieci zawitały pierwsze materiały, które pokazują, jakiej gry powinniśmy się spodziewać.

Na początku 2021 roku, podczas jednej z odsłon Nintendo Direct, zobaczyliśmy Star Wars: Hunters, lecz Japończycy udostępnili zaledwie skromny teaser, który nie zdradzał zbyt wielu informacji o pozycji. Wiadomo jedynie, że Zynga i Lucasfilm Games planują zaoferować sieciową strzelankę nastawioną na model biznesowy free-2-play.

Choć nie sprawdziliśmy jeszcze pełnej, oficjalnej prezentacji Star Wars: Hunters, na Twitterze gry pojawiły się pierwsze ujęcia, które potwierdzają między innymi możliwość dostosowania postaci. Gracze staną do rywalizacji w bitwach wieloosobowych na arenach inspirowanych serią, nie zabraknie również znanych broni oraz specjalnych zdolności.

W trakcie zakupów skorzystamy z dwóch walut, zatem możemy przypuszczać, że twórcy umożliwią zdobywanie nowych elementów za prawdziwe pieniądze, bądź monety zarobione podczas rozgrywki. Udostępnione screeny ukazują rozgrywkę na urządzeniach mobilnych, jednak wiele na to wskazuje, że produkcja będzie prezentować się podobnie na Nintendo Switchu.

Źródło: https://nintendoeverything.com/star-wars-hunters-leak-shows-first-images/

Tagi: Star Wars Star Wars: Hunters Zynga