Matrix Awakens oficjalnie! Technologiczne doświadczenie na PS5 i XSX|S już dostępne do pobrania za darmo

Gry
11278V
Matrix Awakens oficjalnie! Technologiczne doświadczenie na PS5 i XSX|S już dostępne do pobrania za darmo
Mateusz Wróbel | 06.12.2021, 16:16

Przedstawiciele Unreal Engine zaskoczyli ujawniając Matrix Awakens. Demo technologiczne można już pobierać na PS5 i XSX|S.

2 grudnia niespodziewanie do bazy PlayStation zostały wgrane pliki z tajemniczego Matrix Awakens. Nikt tak naprawdę nie wiedział, co szykują dla nas nieznani deweloperzy ani jakie doświadczenie zaoferuje rzeczona produkcja. Głos w sprawie zabrali dzisiaj przedstawiciele Unreal Engine, którzy oznajmili na Twitterze:

Dalsza część tekstu pod wideo

Skąd wiemy, co jest prawdziwe?

Pobierz wstępnie "The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience" dla PS5 i XSX|S, aby rzucić okiem w przyszłości interaktywnego opowiadania historii i rozrywki dzięki silnikowi graficznemu UE5.

Oprócz zdradzenia, iż jest to demko technologiczne, do sieci wrzucono również 15 sekundowy trailer, na którym pokazano Keanu Reevesa - głównego aktora bardzo dobrze znanego fanom uniwersum Matrix. Przepełnione detalami obrazki - pochodzące właśnie z owego zwiastuna - udostępnione przez użytkownika Nibel ukazują, jak wiele możliwości zapewnia UE5.

Demko technologiczne można już pobierać na PS5 i XSX|S (waga to około 25GB), ale będzie można je włączyć dopiero 10 grudnia. Więcej informacji zostanie zdradzonych w trakcie nadchodzącego The Game Awards.

Źródło: Twitter

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper