Gran Turismo 7 porównane z Gran Turismo 6 i Assetto Corsa. Zobaczcie prezentację Porsche z okazji GT7

News
2497V
Gran Turismo 7 porównane z Gran Turismo 6 i Assetto Corsa. Zobaczcie prezentację Porsche z okazji GT7
Iza Łęcka | 06.12.2021, 07:40

Polyphony Digital podzieliło się nowymi ujęciami z Gran Turismo 7, co poskutkowało pojawieniem się materiałów porównujących wyścigi z wcześniej wydanymi produkcjami. Sprawdźmy pełną prezentację Porsche Vision Gran Turismo.

Od wczoraj na naszym portalu możecie zobaczyć materiał z Gran Turismo 7. Nie trzeba było czekać zbyt długo, by w sieci wylądowały zestawienia pokazujące nadciągającą odsłonę wspólnie z kadrami z innych tytułów. Deweloperzy zdecydowali się na pokaz przejazdu na Deep Forest Raceway – trasa pojawiła się w różnych odsłonach serii Gran Turismo, a także w Assetto Corsa.

Jak wcześniej zapowiadaliśmy, na mistrzostwach świata Gran Turismo pojawili się przedstawiciele Porsche, którzy otrzymali szansę zaprezentowania Porsche Vision Gran Turismo. Wskazany model samochodu znalazł się na okładce GT7, ale dotychczas nie poznaliśmy szczegółów dotyczących maszyny. Jest to w pełni elektryczna propozycja niemieckiego przedsiębiorstwa.

Sportowe auto zostało „opracowane przez Porsche z myślą o przyszłości” i będzie dostępne w Gran Turismo 7. Co ciekawe, dzięki „Vision Gran Turismo” wiodące światowe marki motoryzacyjne będą przedstawiać samochody, które zostały zaprojektowane również z myślą o grze Polyphony Digital.

Źródło: https://gamingbolt.com/gran-turismo-7-trailer-unveils-fully-electric-porsche-vision-sports-car

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych