Fortnite: Rozdział 3. Wyciekł zwiastun nowego rozdziału wielkiego hitu Epic Games

News
1004V
Fortnite: Rozdział 3. Wyciekł zwiastun nowego rozdziału wielkiego hitu Epic Games
Igor Chrzanowski | 04.12.2021, 15:03

Epic Games planuje dziś wielkie zakończenie dotyczące swojego flagowego hitu jakim jest Fortnite, dzięki czemu gracze przeżyją wielki finał, a następnie odkryją zupełnie nowe atrakcje jakie szykuje dla nas amerykański gigant.

Okazuje się jednak, że przed wielkim finałem, Epic Games doczekało się wielkiego wycieku zwiastuna trzeciego rozdziału Fortnite: Battle Royale, w którym to główną atrakcją ma być sam Spider-Man, którego kinowe przygody wprowadzą nas do idei wieloświatów (multiversum).

Oprócz tego w nowym sezonie cała mapa zostanie odwrócona o 180 stopni, więc zobaczymy mnóstwo nowych miejscówek, zapewne alternatywnych wersji tych znanych z obecnej mapy - wszakże po coś to obrócenie się całej wyspy zostało stworzone. Wśród nowych lokacji zobaczymy między innymi okolicę Daily Bugle i Spider-Mana, kilka ciekawych atrakcji gdzie będziemy mogli się poślizgać.

Największą nowością ma być to, że mapę pozwiedzamy poza Battle Royale w trybie swobodnej eksploracji - będzie to pewnie taki hub, z którego będziemy mogli rozpocząć mecz, rozbić własny obóz i ogarnąć inne zabawy dla naszego zespołu. Czekacie na dzisiejszy finał? Pamiętajcie zalogować się o 22 do Fortnite!

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych