Forza Horizon 5 ze sporymi problemami w trybach sieciowych. Twórcy przepraszają i zapowiadają poprawki

News
1069V
Forza Horizon 5 ze sporymi problemami w trybach sieciowych. Twórcy przepraszają i zapowiadają poprawki
Mateusz Wróbel | 03.12.2021, 21:45

Forza Horizon 5 przechodzi ciężki okres - gracze wciąż zmagają się z bugami występującymi w potyczkach sieciowych.

Forza Horizon 5 spodobała się graczom, jak i krytykom, ale niemalże od dnia premiery boryka się z irytującymi błędami dotyczącymi trybów sieciowych. W przygotowanych przez twórców rozgrywkach multiplayer występują problemy uniemożliwiające stabilną rozgrywkę.

Bugi dotyczą prawie każdego trybu - począwszy od zwykłej jazdy po Meksyku, poprzez konwoje, a skończywszy na specjalnych mini-grach. W przypadku kooperacyjnej jazdy po ulicach otwartego świata gracze często są rozłączani i muszą spędzać dodatkowe minuty na przywracaniu połączenia w sesji, a w chociażby Eliminatorze (jednym z trybów sieciowych) odbiorcy stają się niewidzialni z niewiadomych przyczyn.

Playground Games zdaje sobie sprawę z wagi problemów i wie, że są one frustrujące. Deweloperzy zapowiedzieli, że skupiają się teraz wyłącznie na dostarczeniu patchów, które owe bugi wyeliminują. W międzyczasie, chcąc przeprosić za zaistniałe kłopoty, twórcy rozdadzą każdemu graczowi Forza Horizon 5 równe 1000 punktów Forzathon (staną się one dostępne do wykorzystania już w najbliższej aktualizacji), które wykorzystają na nowe ubrania czy samochody. 

W oczekiwaniu na kolejne poprawki zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją i poradnikiem do Forza Horizon 5.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/12/forza-horizon-5-is-gifting-free-forzathon-points-to-say-sorry-for-multiplayer-issues

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych