Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.12.2021 17:05
Wiedźmin netflix
989V

Wiedźmin (drugi sezon) - Henry Cavill, serialowy Geralt, zdradza, z kim pracowało mu się najlepiej na planie

Wczoraj odbyła się światowa premiera drugiego sezonu Wiedźmina, podczas której mogliśmy przyjrzeć się aktorom biorącym udział w produkcji i wysłuchać, co mają ciekawego do powiedzenia.

Drugi sezon Wiedźmina od Netfliksa zadebiutuje już za kilkanaście dni - dokładnie 17 grudnia. Z tej okazji niedawno udostępniono długi materiał prezentujący urywki z nowych odcinków, a dokładnie wczoraj odbyła się premiera na "czerwonym dywanie", podczas której wielu aktorów udzieliło interesujących wywiadów. 

Szczególnie intrygujące pytanie zostało zadane Henry'emu Cavillowi, osobie wcielającej się w serialowego Geralta z Rivii, który musiał odpowiedzieć, z kim najlepiej pracowało mu się na planie. Jego odpowiedź może być dość zaskakująca, bo mimo tego, iż najwięcej czasu spędził zapewne z Freyą Allan (Ciri) lub/i Anya Chalotrą (Yennefer), to jego ulubioną częścią drugiego sezonu jest praca z Duńczykiem Kim Bodnią, serialowym Vesemirem.

Kim i ja naprawdę przynieśliśmy coś, czego nie było "na papierze"... chodziło o to, aby podkreślić emocjonalność tych postaci, a nie po prostu być brutalnymi zabójcami potworów.

Wypowiedź Cavilla napawa optymizmem przed przyglądaniem się relacji Geralta z Vesemirem. Jak świetnie orientują się fani uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego, między tymi bohaterami zawsze było czuć chemię i wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w serialu.

Przypomnijmy, że wczoraj w sieci pojawił się fragment drugiego sezonu, który przedstawił ważną rozmowę między ;Geraltem a i Vesemirem w Kaer Morhen. Obejrzycie ją klikając tutaj.

Źródło: https://www.trtworld.com/art-culture/the-witcher-season-two-premiere-attracts-real-and-virtual-fans-52234

Tagi: drugi sezon wiedźmin od netflix