Xbox Series X od Gucci na pełnej prezentacji. Ninja otrzymał sprzęt

News
868V
Xbox Series X od Gucci na pełnej prezentacji. Ninja otrzymał sprzęt
Wojciech Gruszczyk | 03.12.2021, 14:20

Ninja nie jest w ostatnich dniach najpopularniejszym streamerem, ale Tyler Blevins nie może narzekać na brak zainteresowania. Gracz otrzymał od Gucci i Xboksa odpicowanego Xboksa Series X. Zobaczcie sprzęt.

Gucci niespodziewanie potwierdziło współpracę z Microsoftem i zaprezentowało odświeżonego Xboksa Series X. Urządzenie było bardzo drogie, ale nawet w tej sytuacji w ekspresowym tempie udało się sprzedać wszystkie egzemplarze.

Producent luksusowych ubrań opracował dodatkowe egzemplarze konsoli, które trafią do między innymi wybranych graczy. Specjalny pakiet wylądował w rękach Travisa Scotta – Ninja pochwalił się pięknym zestawem.

„umm @gucci @Xbox... zmiażdżyliście tą współpracą”

W stylizowanym kufrze wylądowały dwa odświeżone kontrolery oraz oczywiście Xbox Series X. Na pewno warto zwrócić uwagę, że producent zadbał o takie detale, jak specjalny podpis użytkownika.

Możemy podejrzewać, że pakiety opracowane przez Gucci w pewnym dniu trafią na aukcje, gdzie będą cieszyć się gigantycznym zainteresowaniem, ale przynajmniej aktualnie – klienci czekają na przesyłki.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/12/random-ninja-shows-off-the-new-gucci-and-xbox-series-x-collab

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych