Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 19:37
Xbox Series X od Gucci
736V

Xbox Series X od Gucci został błyskawicznie wykupiony. Fani rzucili się na sprzęt

100 graczy już wkrótce będzie mogło zaprezentować swoje ekskluzywne wersje Xboksa Series X. Tak jak mogliśmy się spodziewać, urządzenie stylizowane przez specjalistów z Gucci zostało szybko wykupione.

Xbox Series X od Gucci trafił dzisiaj do sprzedaży, ale nikt nie informował o tym wydarzeniu, bo sprzęt został błyskawicznie wyprzedany. Firma przygotowała zaledwie 100 sztuk, jednak w tym wypadku każdy egzemplarz został wyceniony na 10 000 dolarów. Mimo dużej ceny – producent nie narzekał na brak zainteresowania.

Luksusowa korporacja może mówić o kolejnym sukcesie, jednak możemy podejrzewać, że to nie koniec podobnych inicjatyw – w końcu Gucci na pewno nie będzie narzekać na brak chętnych na odpicowany sprzęt.

Gucci w pakiecie ze stylizowanym Xboksem Series X oferował również dwa odświeżone kontrolery oraz walizkę – ładnie wyglądający kuferek otrzymał specjalnie przygotowane miejsce na konsole Microsoftu.

Zapewne kilka egzemplarzy konsoli trafi na aukcje i propozycja osiągnie jeszcze wyższą cenę. Jeśli nie widzieliście Xboksa Series X od Gucci, to sprawdźcie poniższy materiał wideo, który zapowiedział konsolę.

Źródło: https://www.windowscentral.com/even-gucci-xbox-series-x-sold-out-black-friday

Tagi: Gucci Microsoft Xbox xbox series x