Dark Souls Nightfall potrzebuje czasu. Ogromny projekt zadebiutuje później

News
1807V
Dark Souls Nightfall potrzebuje czasu. Ogromny projekt zadebiutuje później
Wojciech Gruszczyk | 03.12.2021, 10:12

Twórcy Dark Souls Nightfall potwierdzili fatalną wiadomość dla graczy, którzy wierzyli, że jeszcze pod koniec roku zapoznamy się z rozbudowanym projektem. Zespół odpowiedzialny za „nieoficjalną kontynuację” Dark Souls potrzebuje trochę czasu na dopracowanie zawartości.

Dark Souls Nightfall miało zadebiutować 21 grudnia, czyli na miesiąc przed premierą Elden Ring, ale jak wiadomo From Software opóźniło premierę oczekiwanej przygody. Na identyczny ruch zdecydowali się autorzy nieoficjalnej kontynuacji Dark Souls.

Według aktualnej informacji, Dark Souls Nightfall trafi do graczy dokładnie 21 stycznia. Nie jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy liczyli, że pod koniec roku zapoznają się z wyczekiwaną propozycją.

Dark Souls Nightfall to w zasadzie modyfikacja do Dark Souls, która jest jednak promowana jako „nieoficjalna kontynuacja” dzieła From Software. Grupa fanów przygotowała całkowicie nową historię, wcześniej niedostępnych bossów i nawet zupełnie nową mapę świata. Zmagania w ich projekcie są odrobinę dynamiczniejsze względem pozycji Japończyków, ale warto podkreślić, że jest to naprawdę ambitna produkcja, która zawiera nowe projekty potworów, dla postaci niezależnych nagrano dialogi oraz opracowano zadania poboczne.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych