Century: Age of Ashes dostępne za darmo. Zobaczcie zwiastun i gameplay

News
811V
Century: Age of Ashes dostępne za darmo. Zobaczcie zwiastun i gameplay
Wojciech Gruszczyk | 03.12.2021, 11:43

Twórcy Century: Age of Ashes są gotowi, by zaoferować walki smoków pierwszym graczom. Gra jest już dostępna za darmo, a wkrótce do rywalizacji dołączą kolejni śmiałkowie. Poznajcie szczegóły.

W grudniu ubiegłego roku pierwszy raz wspominaliśmy o Century: Age of Ashes. Twórcy są już jednak gotowi, by zaprosić pierwszych graczy na serwery – produkcja zadebiutowała i jest dostępna w modelu biznesowym free-2-play.

W Century: Age of Ashes śmiałkowie mają okazję pokierować smokami – deweloperzy stawiają na bardzo dynamiczną rywalizację, podczas której mierzymy się z graczami z całego świata. W bitwach biorą udział dwa sześcioosobowe zespoły, a deweloperzy proponują zróżnicowane tryby – między innymi Team Deathmatch czy też walkę o flagi.

Twórcy zapewnili również rozbudowany system personalizacji skrzydlatych stworów, a śmiałkowie mają okazję sprawdzić trzy różne klasy jeźdźców – każda z nich oferuje odrobinę inny system rozgrywki.

Century: Age of Ashes jest aktualnie dostępne za darmo na Steam, ale w przyszłym roku produkcja zadebiutuje na konsolach.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/918570/Century_Age_of_Ashes/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych