Hideo Kojima potwierdza prace nad „oryginalnymi tytułami” AAA i zupełnie nowymi „oburzającymi” produkcjami

News
1409V
Hideo Kojima potwierdza prace nad „oryginalnymi tytułami” AAA i zupełnie nowymi „oburzającymi” produkcjami
Wojciech Gruszczyk | 03.12.2021, 07:00

Kojima Productions poszukuje blisko 30 pracowników i Hideo Kojima jest najwidoczniej gotowy do opracowywania nawet kilku gier jednocześnie. Twórca wspomniał o pracach nad zupełnie nowymi produkcjami.

Hideo Kojima od miesięcy pracuje nad tajnym tytułem i choć deweloper musiał zmienić część koncepcji, to jednak możemy mieć pewność, że jego Kojima Productions zajmuje się pracami nad przynajmniej kilkoma pozycjami.

Na stronie japońskiego studia rozpoczęła się wielka rekrutacja na blisko 30 stanowisk – Hideo Kojima poszukuje artystów postaci, scenarzystów, twórców poziomów czy też menadżerów. Aktualnie firma nie potwierdza, nad jakimi grami pracuje, ale wśród informacji pojawia się często wzmianka o „high-endowych projektach”.

Szef zespołu postanowił sam zachęcić do współpracy i potwierdził – jego zespół rozwija aktualnie kilka produkcji:

„Tworzymy „oryginalne tytuły” klasy AAA oraz zupełnie nowe „oburzające tytuły”.”

Wiadomość jest krótka, ale za to bardzo interesująca, ponieważ Hideo Kojima wspomina o rozwoju „oryginalnych”, czyli „własnych” pozycji? Bardzo możliwe, że twórca nie zajmuje się rozwojem żadnego znanego IP. Japończyk informuje także o „outrageous titles” (skandaliczne lub oburzające tytuły) i w tym wypadku trudno tak naprawdę zgadnąć, co autor miał na myśli.

Warto dodać, że Kojima Productions w ostatnim czasie otworzyło drugi oddział, który będzie zajmował się tworzeniem filmów, seriali i muzyki.

Źródło: Twitter: HIDEO_KOJIMA_EN

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych