Elex 2 na bardzo długim gameplayu! Jeden z graczy otrzymał dostęp do gry Piranhy

News
1592V
Elex 2 na bardzo długim gameplayu! Jeden z graczy otrzymał dostęp do gry Piranhy
Mateusz Wróbel | 02.12.2021, 18:10

Elex 2 zadebiutuje w marcu 2022 roku. Do premiery nie pozostało dużo czasu, więc do sieci trafiają pierwsze materiały ukazujące gameplay z gry Piranhy Bytes.

Do tej pory z nowego projektu Piranhy Bytes otrzymaliśmy zaledwie krótkie, połączone ze sobą urywki z rozgrywki, które nie napawały optymizmem. ELEX II prezentował się na nich po prostu ubogo i wydawać mogło się, że elementy gameplayu pochodzą z wczesnej wersji gry.

Jeden ze streamerów, CohhCarnage, otrzymał dostęp do gry dzięki uprzejmości THQ Nordic i mógł przedstawić swoim widzom, jak prezentuje się obecnie nowa przygoda na planecie Magalan. Na pierwszy rzut oka tytuł prezentuje się bardzo podobnie do swojego poprzednika, ale gdy obejrzymy cały materiał można zauważyć parę zmian chociażby w systemie walki, który jest teraz bardziej "żywy".

Zauważyć można również większą szczegółowość postaci czy wypełniony ciekawszą niż w przypadku jedynki zawartością otwarty świat gry. Finalnie można śmiało powiedzieć, że Elex 2 zaoferuje znane doświadczenie fanom Piranhy i nie będzie w żaden sposób przełomowy.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Jyb1xi20n5Q

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych