Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2021 19:37
ELEX 2
2477V

ELEX 2 na pierwszej rozgrywce! Gameplay potwierdza, że deweloperzy mają przed sobą sporo pracy

Piranha Bytes właśnie zaskoczyło graczy prezentując pierwszy gameplay z ELEX 2. Twórcy podkreślają, że nadal pracują nad pozycją, ale zainteresowani mogą sprawdzić, jak będzie wyglądać nowa historia.

W połowie zeszłego miesiąca oficjalnie zaprezentowano ELEX 2, ale dotychczas otrzymaliśmy wyłącznie zwiastun gry oraz deweloperzy rzucili kilkoma szczegółami. Dzisiaj jednak możemy spojrzeć na fragment rozgrywki – jest to gameplay z wersji demonstracyjnej, którą najwidoczniej prezentowano dziennikarzom.

Wiele na to wskazuje, że nie możemy liczyć na szybką premierę, ponieważ Piranha Bytes ma jeszcze przed sobą dużo pracy. Deweloperzy potwierdzają, że tytuł jest wciąż przygotowywany, ale łatwo możemy tutaj dostrzec sporo zróżnicowanych problemów.

Jestem zaskoczony, że zespół postanowił podzielić się tym materiałem, jednak na filmie możemy sprawdzić między innymi swobodne latanie za pomocą jetpacka. To jeden ze szczegółów, który Piranha Bytes potwierdziło podczas ujawnienia gry.

Warto przypomnieć, że ELEX 2 otrzyma pełną lokalizację, więc gracze nie tylko przeczytają rodzime napisy, ale również wsłuchają się w polskie głosy.

PS. Materiał został już usunięty (z oficjalnego kanału studia) - z tego powodu nie odkładajcie oglądania na później...

Źródło: YouTube.com

Tagi: ELEX II piranha bytes THQ Nordic