Titanfall 3 jest w planach, a Titanfall znika ze sprzedaży z niewiadomych przyczyn

News
1174V
Titanfall 3 jest w planach, a Titanfall znika ze sprzedaży z niewiadomych przyczyn
Mateusz Wróbel | 01.12.2021, 18:54

Titanfall znika ze sprzedaży, a Respawn Entertainment wspomina o chęci rozbudowania uniwersum.

Niespodziewanie Respawn Entertainment wypuściło do sieci krótki wpis na temat marki Titanfall. Przedstawiciele amerykańskiej ekipy zaznaczyli w opublikowanej do fanów wiadomości, że marka sci-fi jest dla nich bardzo ważna i mają w planach rozwinięcie uniwersum. Jest to pewnym sensie podpowiedź dotycząca tego, iż Titanfall 3 (gra pojawiła się na liście Nvidii, która wraz z każdym miesiącem zaczyna wyglądać coraz to wiarygodniej) jest w planach zespołu i prędzej czy później powinien ujrzeć światło dzienne.

Oprócz tego Respawn Entertainment oznajmiło, że sprzedaż pierwszego Titanfall zostaje dokładnie dzisiaj, czyli pierwszego grudnia, zatrzymana, a 1 marca 2022 roku osoby korzystające z takich usług, jak EA Play, nie będą mogły w nią dłużej grać, ponieważ opuści ona abonamenty. Inaczej wygląda sytuacja z osobami mającymi kopię tytułu w swojej bibliotece - dla takich osób zostaną udostępnione nawet serwery, na których stoczą kolejne rozgrywki.

Nie wiadomo, czym spowodowane jest wycofanie ze sprzedaży pierwszego Titanfall, ale niektórzy gracze sądzą, że dotyczy to ogromnych problemów z serwerami. Już ponad rok temu pozycja została zbomardowana na Steamie (gdzie niespodziewanie odbyła się jej premiera). Klienci zgłaszali, że Titanfall jest po prostu niegrywalny z powodu problemów z połączeniem, które do tej pory nie zostały w pełni rozwiązane.

Powinniście zwrócić pieniądze każdemu, kto kupił grę, gdy ta była zepsuta, jednocześnie dając puste obietnice dotyczące nadchodzących poprawek. To niesprawiedliwe wobec nowych graczy, którzy nie mieli z Titanfallem tego samego doświadczenia, co ja, kiedy kupiłam go w dniu premiery.

Źródło: https://twitter.com/Respawn/status/1466097260836519938

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych