NA TGA 2021 otrzymamy prezentację najbardziej wyczekiwanej gry od Warner Bros.

Plotka
1058V
NA TGA 2021 otrzymamy prezentację najbardziej wyczekiwanej gry od Warner Bros.
Mateusz Wróbel | 01.12.2021, 16:27

Hogwarts Legacy zostanie zaprezentowane na TGA 2021 - to już niemal pewne.

Nasilają się plotki sugerujące, że podczas The Game Awards zostanie szerzej zaprezentowane Dziedzictwo Hogwartu - najbardziej wyczekiwany tytuł od firmy Warner Bros., który czerpie garściami z uniwersum J.K. Rowling.

Już w październiku pojawiły się doniesienia mówiące, że Geoff Keighley i Warner Bros. jest gotowe zdradzić szczegóły dotyczące Hogwarts Legacy. Według najnowszych wieści udostępnionych przez jedną z insiderek (zdradzała już sporo informacji o planach Warner Bros.), ale twórcy mają przygotowany już zwiastun/nowe grafiki i tylko czekają, aż wydawca wyrazi zgodę na ich opublikowanie 9 grudnia.

Do tej pory nie wiadomo, czy będzie to trailer z urywkami gameplayu, po którym zostanie ujawniona data premiery wraz z umożliwieniem składania zamówień przedpremierowych, czy też Warner Bros. chce dać Avalanche Software więcej czasu, prezentując na TGA 2021 parę grafik przypominających o istnieniu Hogwarts Legacy. Ważne jest natomiast to, że w temacie gry w końcu coś się dzieje - wydaje się, że premiera w 2022 roku jest niezagrożona.

Aktualizacja dotycząca Hogwarts Legacy.

Zasoby gotowe.

Trwa oczekiwanie na podpis Warner Bros. pozwalający publicznie zaprezentować grę.

Wydawca jest zaniepokojony ewentualną reakcją mediów na zachowanie J.K. Rowling w przeszłości (autorka uniwersum nie bierze udziału przy pracach nad grą - dop.red.), ale wie, że komentarze będą miały miejsce niezależnie od tego, kiedy gra zostanie szerzej pokazana. Niepewność i zaniepokojenie to obecny nastrój w WB.

Źródło: https://gamerant.com/hogwarts-legacy-leak-promotional-asset-plans-uncertainty/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych