Xbox Series X Mini Lodówka nie zachwyca jakością? Test sprzętu negatywnie zaskakuje

News
4839V
Xbox Series X Mini Lodówka nie zachwyca jakością? Test sprzętu negatywnie zaskakuje
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2021, 20:13

W przyszłym miesiącu do kolejnych graczy trafią mini lodówki Xbox Series X, ale najnowszy test potwierdza wcześniejsze opinie – producent nie zadbał o kilka istotnych detali. Sprzęt jest głośny i nie oferuje wielkiego chłodzenia.

Już w zeszłym tygodniu wspominałem, że pierwsze egzemplarze Xbox Series X Mini Lodówki trafiły do graczy i już w tym czasie pojawiły się niepokojące sygnały, według których sprzęt nie prezentuje wybitnej jakości. Teraz jednak możemy potwierdzić sytuację, ponieważ Kuba Klawiter otrzymał urządzenie i postanowił podzielić się swoimi wrażeniami.

Xbox Series X Mini Lodówka jest zaskakująco głośna, zapewnia maksymalne chłodzenie na poziomie 7 stopni (choć nie udało się tego uzyskać na materiale), a producent nie zaleca... Ciągłego korzystania z urządzenia. Twórca wspomina także o problemie z otwieraniem czy też innych kilku mankamentach w wykonaniu lub wyglądzie.

Szczerze mówiąc z podobnymi komentarzami spotkałem się na Twitterze kilka dni temu, ale czekałem na konkretny materiał wideo, który mógłby potwierdzić jakość wykonania. Teraz jednak możemy sprawdzić film.

Warto pamiętać, że Microsoft zlecił opracowanie propozycji zewnętrznemu producentowi, ale nawet w tej sytuacji mogliśmy liczyć na lepszą jakość projektu?

Źródło: Stare Konie - dzięki za link!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych