Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2021 18:52
Xbox Series X Mini Lodówka
1055V

Xbox Series X Mini Lodówka u pierwszych graczy. Fani Microsoftu pokazują sprzęt

Pierwsi gracze otrzymują Xbox Series X Mini Lodówki, więc możemy sprawdzić, jak prezentuje się sprzęt i co tak naprawdę zmieścimy w tym urządzeniu. Fani bez problemu wrzucą do środka ulubione napoje.

W drugiej połowie października ruszyły zamówienia przedpremierowe na mini lodówki przypominające wyglądem Xboksa Series X. Microsoft za sprawą partnera przygotował ciekawy sprzęt – wcześniej mogliśmy sprawdzić nawet oficjalny materiał wideo.

Urządzenia miały trafić do klientów w grudniu, ale pierwsze sklepy ze Stanów Zjednoczonych postanowiły dostarczyć produkty do klientów, więc w Sieci wylądowało sporo zdjęć pokazujących, jak dokładnie wygląda propozycja. Możemy nawet sprawdzić pudełko, które zostało opracowane dla tej sporej ciekawostki.

Xbox Series X Mini Lodówka wygląda naprawdę dobrze i sympatycy marki Xbox na pewno będą mogli w dobrym miejscu ustawić sprzęt, by następnie wykorzystywać jej dobra podczas kolejnych sesji w między innymi Halo Infinite czy też Forzę Horizon 5.

Aktualnie nie potwierdzono, kiedy nastąpi wysyłka Xbox Series X Mini Lodówki w Europie.

„Uwielbiam moją nową mini lodówkę, to jest dobre #xbox”

„Czy musiałem kupić lodówkę Xbox? Nie, nie musiałem. Czy mimo to ją kupiłem? Tak, tak kupiłem. Idealnie pasuje do mojej konfiguracji baru na poddaszu”

„xbox lodówka odebrana”

„Witaj w domu @xbox mini lodówka! Koniec ze schodzeniem po schodach po napoje! #sexynerdmovement”

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/11/some-lucky-xbox-fans-already-have-the-new-series-x-mini-fridge

Tagi: mini lodówka xbox series x Xbox Series X Mini Lodówka