PS5 Pro i PS5 Slim w wizji Concept Creatora. Twórca pokazał ciekawe projekty

News
2821V
PS5 Pro i PS5 Slim w wizji Concept Creatora. Twórca pokazał ciekawe projekty
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2021, 14:21

Na przestrzeni miesięcy Concept Creator zaprezentował wiele ciekawych projektów i pozwolił nam spojrzeć na między innymi PS5 w wersji dla deweloperów. Teraz twórca postanowił zmierzyć się z opracowaniem nowych wydań PlayStation 5 i jego propozycje wyglądają interesująco.

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić, że Concept Creator to twórca, który współpracuje z LetsGoDigital – to właśnie ta redakcja przedstawiła dokumentacje patentu devkita PS5 i następnie grafik mógł zaprezentować konsolę Sony przeznaczoną dla deweloperów.

Teraz Concept Creator postanowił sprawdzić, jak mogłyby wyglądać PlayStation 5 Pro i PlayStation 5 Slim. Możemy podejrzewać, że w pewnym momencie Sony zapewni przynajmniej wychudzoną wersję konsoli – choć nie brakuje również głosów, według których Japończycy mają przedstawić także mocniejszy wariant.

Jest to wyłącznie praca grafika, jednak trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę przyzwoicie. PS5 Pro w pewien sposób przypomina pierwszy model PS3, a potężniejsza wersja nawiązuje do PS2? Na uwagę na pewno zasługują czarne wersje konsol, które mamy okazję zobaczyć pod koniec pokazu.

Co sądzicie o wizji Concept Creatora?

Źródło: https://www.psu.com/news/this-ps5-pro-concept-art-video-looks-fantastic/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych