Blood Bowl 3 i Vampire: The Masquerade - Swansong z opóźnioną premierą. Nacon obwinia pandemię

News
267V
Blood Bowl 3 i Vampire: The Masquerade - Swansong z opóźnioną premierą. Nacon obwinia pandemię
Bartosz Dawidowski | 30.11.2021, 15:36

Bieżący rok mija pod znakiem wielu przesuniętych dat premier. Niestety możemy już mówić o kolejnych produkcjach, które nie trafią na rynek w zakładanych wcześniej terminach.

Blood Bowl 3 i Vampire: The Masquerade - Swansong wymagają dłuższych prac, niż pierwotnie zakładano - ujawnił Nacon.

Nowy termin premiery dla Blood Bowl 3 to "końcówka 2022 roku".  Gra wymaga jeszcze sporych prac deweloperów, by dotrzeć do poziomu satysfakcjonującego wydawcę.

Z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku Vampire: The Masquerade - Swansong. Gra miała trafić na rynek w lutym 2022 roku, ale wiemy, że to już nieaktualny termin. Do premiery Swansong ma dojść 19 maja 2022 roku. To już drugie opóźnienie zakładanego terminu wydania tej produkcji. Poprzednie materiały wideo z szykowanego RPG czekają na was tutaj.

"Pandemia wpłynęła negatywnie na czas produkcji gier. Nowe terminy pozwolą naszym zespołom wprowadzić na rynek dopieszczone gry, które zachwycą fanów" - tłumaczy Benoit Clerc z Nacon w komunikacie prasowym.

https://youtu.be/Cq2CVjnguFw
https://youtu.be/kpsogmC4gdM

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-11-30-blood-bowl-3-and-vampire-the-masquerade-swansong-hit-by-further-delays#comments

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych