Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition ponownie w promocji. Odświeżony sprzęt w bardzo dobrej cenie

Promocje gier
1066V
Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition ponownie w promocji. Odświeżony sprzęt w bardzo dobrej cenie
Iza Łęcka | 30.11.2021, 10:18

Limitowane wydanie Nintendo Switcha po raz kolejny znalazło się w promocji. Dzięki ofercie Media Expert można zakupić urządzenie przygotowane na premierę Pokémon Brilliant Diamond i Pokémon Shining Pearl. Cena sprzętu jest całkiem dogodna.

Z okazji Black Friday mieliśmy okazję zapoznać się z szeregiem promocji dostępnych w różnych sklepach. Sprzedawcy nie zapomnieli także o graczach – w minionym tygodniu na portalu dzieliliśmy się kilkoma propozycjami, których ceny zachęcały do zakupów. 

Wśród przedstawionych ofert znalazł się także Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition, czyli specjalne wydanie hybrydowej konsoli Japończyków, które zostało opracowane z okazji debiutu Pokémon Brilliant Diamond i Pokémon Shining Pearl. Obecnie akcja ponownie powróciła w Media Expert – za 899 złotych można zgarnąć całkiem efektownie wyglądający sprzęt. Kwota jest nieco niższa w przypadku zakupów na raty.

Trzeba przyznać, że Pokémon Brilliant Diamond oraz Pokémon Shining Pearl radzą sobie znakomicie – w trzy dni od premiery niemal 1,4 mln graczy z Japonii sprawdziło pozycje, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to piąta najlepiej sprzedająca się odsłona serii.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-nintedo-switch-lite-dialga-palkia-edition-za-899-zl-mozliwe-83906-zl-w-media-expert/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych