Company of Heroes 3 do sprawdzenia za darmo. Twórcy zapraszają na testy trybu multiplayer

Gry
567V
Company of Heroes 3 do sprawdzenia za darmo. Twórcy zapraszają na testy trybu multiplayer
Iza Łęcka | 30.11.2021, 09:51

Company of Heroes 3 będzie dla fanów strategii jedną z najważniejszych propozycji 2022 roku – czas oczekiwania na premierę mogą jednak umilić nadciągające testy trybu sieciowego. Gracze mają ponad tydzień na sprawdzenie, co przygotowali deweloperzy.

W lipcu Relic Entertainment opublikowało efektowny zwiastun i przedstawiło pierwsze informacje dotyczące Company of Heroes 3. Strategia czasu rzeczywistego zadebiutuje w 2022 roku, lecz zespół nie ustaje w przygotowaniach do tej chwili i pragnie zasięgnąć opinii od społeczności. Zapowiedziano więc start testów.

SEGA informuje, że już dzisiaj gracze mogą pierwszy raz wskoczyć do „ekscytujących pojedynków sieciowych” i sprawdzić pre-alfę trybu multiplayer. Akcja będzie trwać od 30 listopada do 7 grudnia, a uczestnicy otrzymają dostęp do czterech map umiejscowionych we Włoszech oraz różnych wariantów zabawy – rywalizacji w kooperacji (przeciwko SI), zmagań PVP, a także potyczek z SI.

Powrócą dwie klasyczne frakcje (Stany Zjednoczone, Wehrmacht), a w trakcie bitew będziemy mieć okazję wypróbować nowe oraz powracające funkcje – twórcy wspominają między innymi o pauzie taktycznej czy bocznych opancerzeniach pojazdów. 

„Na platformie społecznościowej CoH-Development, należącej do Relic, zapaleni gracze dzielą się swoimi cennymi uwagami już od czasu, gdy latem tego roku Company of Heroes 3 zostało zapowiedziane w wersji Pre-Alpha Preview. Studio z niecierpliwością czeka na ponowne wysłuchanie opinii społeczności w nadchodzącej Pre-Alphie trybu Multiplayer, aby upewnić się, że dzięki zebranym opiniom dostarczy największą i najlepszą rozgrywkę wieloosobową w momencie premiery”.

Jeżeli jesteście zainteresowani testami Company of Heroes 3, wystarczy udać się na witrynę CompanyOfHeroes.com, dołączyć do CoH-Development i pobrać niezbędne pliki.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper