Boba Fett przygotowuje na wielką premierę. The Book of Boba Fett nadciąga

Filmy i seriale
560V
Boba Fett przygotowuje na wielką premierę. The Book of Boba Fett nadciąga
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2021, 18:14

„The Book of Boba Fett” zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, więc główny bohater historii zaprasza widzów na serial. Produkcja otrzymała nowy materiał i choć nie jest on specjalnie rozbudowany, to dobrze przygotowuje na nadciągającą opowieść.

Na początku miesiąca otrzymaliśmy pełny zwiastun „The Book of Boba Fett”, a teraz nadszedł czas na kolejny materiał, który podgrzeje serca fanów ikonicznego łowcy nagród i przygotuje śmiałków na następną premierę z Disney+. Widzowie mogą odliczać do wielkiej premiery – historia zostanie udostępniona za miesiąc.

„The Book of Boba Fett” to wielki i oczekiwany spin-off serialu „The Mandalorian”, który przedstawi historię tytułowej postaci. W głównego bohatera wcieli się ponownie Temuera Morrison – aktor miał okazję założyć strój łowcy nagród i syna Jango Fetty już w poprzednich produkcjach Disney+.

Premiera opowieści „The Book of Boba Fett” odbędzie się 29 grudnia i będzie to bez wątpienia jedna z najciekawszych premier przyszłego miesiąca. Gwiezdne wojny nie bez powodu cieszą się wielkim zainteresowaniem, więc na pewno wielu widzów chętnie zapozna się z opowieścią.

Przeczytajcie naszą recenzję dwóch pierwszych sezonów serialu „The Mandalorian”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych