GTA 6 straci „urok” GTA 5? Współzałożyciel Rockstar wypowiedział się na temat gry

Plotka
9065V
GTA 6 straci „urok” GTA 5? Współzałożyciel Rockstar wypowiedział się na temat gry
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2021, 14:05

Rockstar wciąż nie ujawniło swojego nowego projektu, ale raczej nikt nie powinien mieć wątpliwości, że deweloperzy rozwijają oczekiwane GTA 6. Na temat gry wypowiedział się Jamie King, który jest pewien, że nowe Grand Theft Auto może zapewnić zupełnie inny ton względem GTA 5.

Rockstar mierzy się teraz z uratowaniem GTA The Trilogy The Definitive Edition, jednak możemy podejrzewać, że część zespołu wciąż rozwija oczekiwany GTA 6. na temat produkcji postanowił wspomnieć Jamie King, który jest jednym z czterech założycieli doświadczonego studia. Teraz deweloper nie pracuje już nad kolejnymi odsłonami Grand Theft Auto, ale twórca wciąż chętnie komentuje prace swojego byłego zespołu.

Jamie King w rozmowie z Killazem (youtuber zajmujący się grami z serii Grand Theft Auto) stwierdził, że nowa produkcja Rockstar powinna zapewnić zupełnie inny ton względem Grand Theft Auto 5. Gracze raczej nie mogą oczekiwać rewolucji w rozgrywce, jednak niektóre elementy zostaną na pewno odświeżone.

Zdaniem współzałożyciela, GTA 6 może stracić część swojego unikalnego humoru oraz specyficznej atmosfery, którą dobrze poznaliśmy w przypadku Grand Theft Auto 5. Twórcy mogą tym razem nie sięgnąć po „ostre” wątki, ponieważ czasy się zmieniają – widzieliśmy już to w przypadku trylogii GTA, która w niektórych miejscach zmierzyła się z cenzurą.

Zamiast tego deweloperzy mają sięgnąć po coś bardziej „tandetnego” , ponieważ wcześniej tego deweloperzy nie robili i może to być dla nich świetna okazja do zaskoczenia publiki. Jamie King jest również pewny, że sukces GTA 5 pozwoli deweloperom na trochę zabawy, bo tak naprawdę trudno jest zepsuć „tak dobrze naoliwioną maszynę”.

Źródło: https://www.dexerto.com/gta/rockstar-games-founder-thinks-gta-6-will-be-less-edgy-1708006/?amp

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych