Dragon Ball: The Breakers na materiale z rozgrywki! Najnowsze wideo pozwala poznać nowe elementy gry

News
803V
Dragon Ball: The Breakers na materiale z rozgrywki! Najnowsze wideo pozwala poznać nowe elementy gry
Kajetan Węsierski | 28.11.2021, 08:30

Nadchodząca nietypowa produkcja ze świata Dragon Balla, która spotkała się z negatywnym przyjęciem, musi zdecydowanie ostrożnie prezentować się graczom. Najnowszy materiał pokazuje nam elementy rozgrywki.

Dragon Ball: The Breakers to projekt, który został niedawno zapowiedziany i... Cóż, napisać, że nie przypadł do gustu fanom, to nie napisać nic. Zapowiedź spotkała się z bardzo nieprzyjemnym odbiorem i pojawiły się zarzuty o "rozmienianiu kultowej marki na drobne". Niedługo po pierwszym zwiastunie dostaliśmy także wyjaśnienie mechanik, które ponownie wywołały burzę.

Oczywiście wszystko wynika z tego, jak dobrą renomą cieszy się wśród fanów Dragon Ball i jak dobrą historię ma w branży gier wideo. Niemniej, twórcy ze studia Dimps zamierzają postawić na coś zupełnie nowego i zaprezentować świat Smoczych Kul w gatunku, jakiego wcześniej jeszcze nie dostaliśmy. Bardzo odważne założenie, na którym niestety można się łatwo przejechać.

Niemniej, w Internecie pojawił się zapis transmisji live od Bandai Namco, na którym mogliśmy przyjrzeć się kilku fragmentom rozgrywki, które był na bieżąco ogrywane. W roli gracza występuje tu znany komik z Kraju Kwitnącej Wiśni, Eiko Kano i testuje trzy formy zabawy. Najpierw gra jako Ocalały (26:14), później wciela się w antagonistę - Cella (44:23), a na końcu raz jeszcze podejmuje próbę jako Ocalały pod postacią Oolonga (1:00:49). Sprawdźcie poniżej!

Źródło: https://twinfinite.net/2021/11/dragon-ball-the-breakers-live-gameplay/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych