Rainbow Six Extraction w złocie! Premiera kolejnej odsłony serii zdaje się niezagrożona

News
361V
Rainbow Six Extraction w złocie! Premiera kolejnej odsłony serii zdaje się niezagrożona
Kajetan Węsierski | 27.11.2021, 12:30

Kolejna odsłona głośnej serii od Ubisoftu zdaje się zbliżać dużymi krokami - najnowsza część marki Rainbow Six znalazła się już w złocie.

Czy na Rainbow Six Extraction wyczekują tłumy? Cóż, trudno byłoby to potwierdzić. Wiele graczy jest raczej zawiedzionych tym, co szykuje dla nich Ubisoft przy okazji nadchodzącej odsłony głośnej serii. Oczywiście twórcy zamierzają cały czas zachęcać kolejnych graczy nękanych wątpliwościami i już teraz zapowiedzieli, że szykują naprawdę sporo zawartości nawet po premierze.

Jak wyjdzie w praktyce? Przekonamy się już 20 stycznia, albowiem zgodnie z informacjami, to właśnie wtedy ma zadebiutować tytuł. Zgodnie z najnowszymi informacjami, projekt znalazł się "w złocie", co oznacza tyle, że w praktyce jest już gotów do pełnoprawnej premiery! A to bardzo dobra informacja, skoro w gruncie rzeczy pozostały jeszcze dwa miesiące na niewątpliwie potrzebne szlify.

Oczywiście na sprawdzenie obiecanego wsparcia poczekamy nieco dłużej, ale zdecydowanie warto uzbroić się w cierpliwość i sprawdzić, czy twórcom uda się dotrzymać obietnicy. Niemniej, ja na pewno dam szansę - wciąż można się przecież pozytywnie zaskoczyć! Czekacie na Rainbow Six Extraction, czy przejdziecie obok tej premiery?

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy podzielić się tym, że Rainbow Six Extraction jest w złocie!

Do zobaczenia w strefie przechowawczej już 20 stycznia 2022 roku.

Źródło: https://gamingbolt.com/rainbow-six-extraction-has-gone-gold

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych