Iza Łęcka Iza Łęcka 15.11.2021 12:00
Rainbow Six Extraction
310V

Rainbow Six Extraction z dużymi planami po premierze. Deweloperzy pokazują endgame

Rainbow Six Extraction jest kolejną grą Ubisoftu, która otrzyma wielomiesięczne wsparcie po debiucie. Studio ogłosiło plany i zapowiedziało bardzo wymagające misje – dzięki najnowszym materiałom możemy przyjrzeć się strzelance, która znajdzie się na rynku już w styczniu.

W zeszłym tygodniu francuski gigant branży ujawnił szczegóły dotyczące premiery Rainbow Six Extraction oraz ogłosił możliwość skorzystania z Buddy Passa. Entuzjaści strzelania mogą zaprosić do wspólnej rozgrywki dwóch znajomych, jednak wydarzenie będzie ograniczone czasowo.

W najnowszym filmiku Ubisoftu skupiono się na „całkowicie DARMOWYM programie wsparcia popremierowego”. Produkcja będzie otrzymywać tygodniowe wyzwania, których celem jest zachęcanie uczestników do regularnej rywalizacji, wykonywania następnych misji oraz otrzymywania nagród.

Gracze doświadczą również atrakcji w ramach Protokołu Maelstrom uwzględniającego wymagające pojedynki – to typowy endgame, w którym natrafimy na bardzo silne potwory. Specjalny tryb zaoferuje wyzwania „znacząco wykraczające poza wszystko, czego wasz oddział doświadczył choćby na najtrudniejszym poziomie gry”.

Do Rainbow Six Extraction będą dodawane Wydarzenia Kryzysowe, czyli ograniczone czasowe eventy, które wprowadzą owe treści. Twórcy nie zapominają także o Zleceniach (tygodniowych trybach rozgrywki), natomiast w trybie Weteran usunięto HUD, ograniczono amunicję i włączono sojuszniczy ostrzał.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Rainbow Six Extraction Ubisoft Ubisoft Montreal