Phil Spencer zdradził swoją ulubioną grę roku. Wybór nie powinien nikogo zaskoczyć

Gry
4060V
Phil Spencer zdradził swoją ulubioną grę roku. Wybór nie powinien nikogo zaskoczyć
Kajetan Węsierski | 27.11.2021, 10:30

Phil Spencer, szef Xboksa, w niedawnym wywiadzie wspomniał o tym, która z gier jest jego zdaniem najlepszą ze wszystkich, które dotychczas zadebiutowały w 2021 roku.

Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej przybliżamy się do końca roku kalendarzowego, a to oznacza przede wszystkim początek dla wszelkiej maści rankingów, podsumowań i zbiorów. Szczególnie te pierwsze będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, albowiem to najłatwiejszy sposób, by niejako stworzyć konkluzję odnośnie do całego 2021. Posypią się całe tony nagród.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oczywiście każdy z nas również postawi na swoich faworytów - wszyscy gracze mają własne predykcje. Nie inaczej jest w przypadku choćby Phila Spencera - szefa Xboksa, który postanowił podzielić się swoim ulubionym tytułem minionych miesięcy. I dla wszystkich, którzy śledzą jego wypowiedzi, na pewno nie będzie zaskoczeniem to, na jaką grę by postawił - niejednokrotnie ją chwalił:

Szczerze mówiąc, to [Psychonauts 2 - przyp. red.] jest prawdopodobnie moja gra roku - po prostu coś fantastycznego. Moim zdaniem, jako fana Double Fine, jest to najlepszy projekt, jaki kiedykolwiek wydali.

Zanim ukazał się Psychonauts 2, skorzystałem ze wstecznej kompatybilności i ponownie zagrałem w oryginalnych Psychonauts - byłem pod wielkim wrażeniem tego, jak to dziś wygląda.

Bez wątpienia wiele osób zgodzi się z Philem, albowiem kontynuacja kultowej produkcji sprzed lat była bez wątpienia czymś bardzo solidnym i nieźle oszlifowanym. Co myślicie o takim wyborze? Bez wątpienia wśród samych gier Microsoftu znajdzie się kilku dobrych konkurentów, a zakres wydanych gier jest przecież znacznie szerszy. Jaka była Waszym zdaniem najlepsza gra 2021?

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/11/phil-spencer-says-psychonauts-2-is-probably-his-game-of-the-year-for-2021

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper