Phil Spencer zdradził swoją ulubioną grę roku. Wybór nie powinien nikogo zaskoczyć

News
3894V
Phil Spencer zdradził swoją ulubioną grę roku. Wybór nie powinien nikogo zaskoczyć
Kajetan Węsierski | 27.11.2021, 10:30

Phil Spencer, szef Xboksa, w niedawnym wywiadzie wspomniał o tym, która z gier jest jego zdaniem najlepszą ze wszystkich, które dotychczas zadebiutowały w 2021 roku.

Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej przybliżamy się do końca roku kalendarzowego, a to oznacza przede wszystkim początek dla wszelkiej maści rankingów, podsumowań i zbiorów. Szczególnie te pierwsze będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, albowiem to najłatwiejszy sposób, by niejako stworzyć konkluzję odnośnie do całego 2021. Posypią się całe tony nagród.

Oczywiście każdy z nas również postawi na swoich faworytów - wszyscy gracze mają własne predykcje. Nie inaczej jest w przypadku choćby Phila Spencera - szefa Xboksa, który postanowił podzielić się swoim ulubionym tytułem minionych miesięcy. I dla wszystkich, którzy śledzą jego wypowiedzi, na pewno nie będzie zaskoczeniem to, na jaką grę by postawił - niejednokrotnie ją chwalił:

Szczerze mówiąc, to [Psychonauts 2 - przyp. red.] jest prawdopodobnie moja gra roku - po prostu coś fantastycznego. Moim zdaniem, jako fana Double Fine, jest to najlepszy projekt, jaki kiedykolwiek wydali.

Zanim ukazał się Psychonauts 2, skorzystałem ze wstecznej kompatybilności i ponownie zagrałem w oryginalnych Psychonauts - byłem pod wielkim wrażeniem tego, jak to dziś wygląda.

Bez wątpienia wiele osób zgodzi się z Philem, albowiem kontynuacja kultowej produkcji sprzed lat była bez wątpienia czymś bardzo solidnym i nieźle oszlifowanym. Co myślicie o takim wyborze? Bez wątpienia wśród samych gier Microsoftu znajdzie się kilku dobrych konkurentów, a zakres wydanych gier jest przecież znacznie szerszy. Jaka była Waszym zdaniem najlepsza gra 2021?

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/11/phil-spencer-says-psychonauts-2-is-probably-his-game-of-the-year-for-2021

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych