Nintendo Switch z 11,6-calowym ekranem. Gadżet pozwoli graczom doświadczać grę na dużym ekranie

News
3112V
Nintendo Switch z 11,6-calowym ekranem. Gadżet  pozwoli graczom doświadczać grę na dużym ekranie
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 16:55

Firma Orion wpadła na bardzo ciekawy pomysł. Gadżet zatytułowany „Up-Switch” to sprzęt, który pozwoli graczom na ogrywanie produkcji z Nintendo Switcha na większym ekranie. Zobaczcie materiał pokazujący propozycję.

Up-Switch to w zasadzie przenośny monitor, do którego możemy zamontować Nintendo Switcha, by następnie cieszyć się rozgrywką w produkcje na 11,6-calowym ekranie – jest to znacząca różnica względem propozycji japońskiej korporacji (7-cali Switch Pro, 6,2-cali Switch, 5,5-cali Switch Lite).

Producent podkreśla, że gracze mogą normalnie korzystać z Joy-Conów, podłączać do zestawu headset lub słuchać muzyki na dwóch głośnikach. Ekran bez problemu wykorzystamy także z inną konsolą, więc możecie użyć HDMI do podłączenia przykładowo Xboksa Series X.

Orion podkreśla, że Up-Switch w najmniejszym stopniu nie dba o poprawę wydajności Nintendo Switcha, ale gracze mogą sięgnąć po pakiet z baterią – w takiej sytuacji otrzymamy dodatkowe 10 000 mAh, które na pewno wydłużą czas rozgrywki.

Warto dodać, że pierwsze informacje o Up-Switch pojawiły się w sierpniu, ale dopiero w tym tygodniu ruszyły zamówienia przedpremierowe. Ekran kupimy za 249-289 dolarów (1038-1205 zł).

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/11/step-aside-switch-pro-the-orion-upswitch-wants-to-turn-your-switch-into-a-handheld-tv

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych