Battlefield 2042 Battle Royale tworzony przez graczy. Fani projektują oczekiwany tryb

News
422V
Battlefield 2042 Battle Royale tworzony przez graczy. Fani projektują oczekiwany tryb
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 14:50

DICE nie zdecydowało się na stworzenie Battle Royale do Battlefielda 2042, więc gracze biorą sprawę w swoje ręce. Za sprawą Battlefield Portal powstaje właśnie wariant rozgrywki, który powinien zostać ciepło przyjęty przez wielu sympatyków trybu.

Battlefield 2042 zadebiutował bez klasycznego trybu Battle Royale, ale nie jest to problem dla graczy, ponieważ DICE zapewniło bardzo rozbudowane narzędzie do tworzenia własnych wariantów rozgrywki. W Battlefield Portal powstaje już „Warfield 100”, który ma zapewnić znane wrażenia.

Na pewno muszę zaznaczyć, że propozycja fanów wciąż zawiera sporo błędów, a może nawet wyłączyć grę DICE, jednak tryb jest wciąż rozwijany i ma stale otrzymywać znaczące ulepszenia. Już teraz udało się zadbać o lobby przed rozgrywką, skoki spadochronowe, krąg zmniejszający lokację, losowe bronie na mapie, więzienie czy też tryb widza.

Warfield 100 potrzebuje jeszcze sporo poprawek, ale jak widać wszystko zmierza w jednym kierunku – w przyszłości na serwerach Battlefielda 2042 będzie dostępny pełnoprawny Battle Royale. Ciekawe, jak na sytuację zareaguje DICE, bo możemy podejrzewać, że deweloperzy w pewnym zdecydują się dodać taki tryb do swojej produkcji.

Warto przypomnieć, że Battlefield 2042 otrzymał wczoraj drugą aktualizację, a w grudniu na serwerach pojawi się trzeci i zarazem największy patch.

Źródło: https://mp1st.com/news/someone-has-already-created-a-battlefield-2042-battle-royale-mode-using-portal-editor

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych