Red Dead Redemption 2 „bliski realizmu”. Gameplay na RTX 3090 pokazuje nową jakość gry

Gry
3144V
Red Dead Redemption 2 „bliski realizmu”. Gameplay na RTX 3090 pokazuje nową jakość gry
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 17:38

Wielka produkcja Rockstar ponownie błyszczy. Red Dead Redemption 2 zostało dopieszczone przez ray tracing oraz serię modyfikacji, by zapewnić nową jakość rozgrywki. Jak wygląda świat gry w rozdzielczości 8K? Sprawdźcie ciekawą pokazówkę.

Red Dead Redemption 2 nadal nie doczekał się next-genowej aktualizacji, ale produkcja już w standardowym wydaniu potrafiła zachwycić. Gracze jednak wciąż próbują ulepszać pozycję wykorzystując do jej uruchomienia najnowszą technologię i dopieszczając sceny przez kolejne modyfikacje.

Digital Dreams przygotował materiał, który jego zdaniem sprawia, że Red Dead Redemption 2 jest „bliski realizmu”. Twórca wykorzystał potężny PC (Ryzen 9 3900x 4,5Ghz, Corsair Vengeance 32Gb, ASUS TUF RTX 3090), by móc ustawić produkcję na maksymalne ustawienia, a dodatkowo wykorzystał szereg modyfikacji – w tym między innymi pliki, które mają zapewnić grze fotorealistyczną oprawę.

Na filmie zobaczycie sporo ładnie wyglądających widoków – warto na pewno zwrócić uwagę na detale głównego bohatera, jego wierzchowca czy też trawę. Wygląda to naprawdę znakomicie. Pięknie ray tracing daje o sobie znać w mieście, gdzie mamy okazję sprawdzić, jak na mokrych ulicach pojawiają się odbicia.

Źródło: https://wccftech.com/red-dead-redemption-2-ray-tracing-8k/

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper