Monster Hunter Rise trafi na PC z pełną zawartością. Capcom potwierdza szczegóły

News
285V
Monster Hunter Rise trafi na PC z pełną zawartością. Capcom potwierdza szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 11:05

Na początku 2022 roku Capcom zaprezentuje Monster Hunter Rise kolejnym graczom. Fani mogą liczyć na dostęp do wielu bestii, ponieważ deweloperzy od początku zapewnią pełną zawartość. Studio zajmie się także synchronizacją dwóch wersji gry.

Monster Hunter Rise aktualnie zadebiutował wyłącznie na Nintendo Switchu, ale jak wiadomo deweloperzy opracowali również nowe wydanie gry i na początku 2022 roku odbędzie się premiera na PC. Gracze mogą liczyć na między innymi wyższą płynność animacji czy też poprawioną oprawę.

Capcom przygotowuje fanów na wydarzenie i studio potwierdziło ważną wiadomość – Monster Hunter Rise zadebiutuje na PC z całą zawartością dostępną aktualnie na Nintendo Switchu (wersja 3.6.1).

Jest to dobra wiadomość, ponieważ gracze mogą mieć pewność, że zmierzą się z potworami, które zostały wydane w 2021 roku na Switcha (Teostra, Apex Diablos, Apex Rathalos, Crimson Glow Valstrax i Apex Zinogre). Wśród nowości można wyróżnić elementy z Okami, Street Fightera, Mega Mana czy też Ghosts 'n Goblins – studio zadba także o najnowsze DLC (Sonic the Hedgehog). Klienci na PC otrzymają także dostęp do nowego zakończenia, które po premierze trafiło na konsolę Big N.

Twórcy ujawnili także, że do końca lutego odbędzie się synchronizacja wersji (Switch i PC), więc kolejne dodatki będą debiutować w tym samym czasie.

Źródło: https://gamingbolt.com/monster-hunter-rise-pc-launch-content-revealed-includes-all-new-monsters

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych