Xbox Game Pass w grudniu z mocną ofertą? Pierwsze gry zapowiadają kolejny ciekawy miesiąc

News
5450V
Xbox Game Pass w grudniu z mocną ofertą? Pierwsze gry zapowiadają kolejny ciekawy miesiąc
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 15:25

Microsoft pod koniec 2021 roku wrzuci do katalogu Xbox Game Pass kilka bardzo ciekawych tytułów. Wstępna lista potwierdzonych gier zwiastuje mocne produkcje dla szerokiego grona odbiorców. Sprawdźcie szczegóły.

W 2021 roku Microsoft rozbudował ofertę Xbox Game Pass o wiele świetnych produkcji stworzonych przez zespoły first-party oraz third-party. Na liście nie brakowało mocnych gier, które debiutowały w usłudze amerykańskiej korporacji.

Nie inaczej będzie w przypadku ostatniego miesiąca roku, ponieważ już teraz możemy potwierdzić, że gracze zapoznają się z czterema pozycjami, które dopiero będą debiutować na Xboksach: Warhammer 40,000: Battlesector, Halo Infinite, Among Us oraz The Gunk.

W dodatku dwie gry to ekskluzywne propozycje (Halo Infinite - poznajcie nasze wrażenia, The Gunk - zobaczcie zwiastun), które będą dostępne wyłącznie na konsolach Microsoftu oraz komputerach osobistych.

Xbox Game Pass - grudzień 2021– pierwsze gry w usłudze

  • Lawn Mowing Simulator - 2 grudnia
  • Warhammer 40,000: Battlesector - 2 grudnia
  • Halo Infinite - 8 grudnia
  • Among Us - 14 grudnia
  • The Gunk - 16 grudnia

To nadal nie jest pełne zestawienie, ponieważ te zostanie opublikowane przez Microsoft dopiero w przyszłym tygodniu, ale jak widać – gracze mogą szykować się na kilka głośnych i oczekiwanych premier.

Źródło: https://www.purexbox.com/features/roundup-heres-whats-coming-to-xbox-in-december-2021

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych