Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 17:57
theHunter: Call of the Wild promocja Epic Games
738V

theHunter: Call of the Wild w promocji za darmo. Wkrótce pobierzemy Dead by Daylight

Jeszcze dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą wyruszyć na polowanie za dziką zwierzyną. Epic Games zaprasza na pobranie theHunter: Call of the Wild, a jednocześnie twórcy silnika Unreal zapowiadają kolejną promocję. Poznajcie szczegóły.

Nie możemy narzekać na brak darmowych gier oraz licznych promocji, a najnowsza oferta powinna zainteresować graczy na PC. Epic Games kolejny raz proponuje dwie darmowe produkcje – tym razem klienci wyruszą na polowanie i zapoznają się z retro pozycjami.

Na dobry początek warto pobrać theHunter: Call of the Wild, ponieważ propozycja Expansive Worlds to realistyczna gra myśliwska, w której gracze mają okazję zmierzyć się z różną zwierzyną. Twórcy postawili na widowiskową oprawę. W pozycji znajdziecie kampanie dla pojedynczego gracza, ale możecie także udać się na polowanie ze znajomymi.

W ofercie studia odpowiedzialnego za Fortnite pojawił się także Antstream Epic Welcome Pack – jest to pakiet 1090 darmowych gemów do wykorzystania w produkcji. Tę walutę możecie wykorzystać w grach, wyzwaniach i ograniczonych czasowo turniejach.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w przyszłym tygodniu (od 2 grudnia) klienci Epic Games otrzymają darmowy dostęp do Dead by Daylight oraz while True: learn(). Wielu graczy powinno szczególnie zainteresować się tym pierwszym tytułem, który od pewnego czasu cieszy się dużą popularnością.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Antstream Avalanche Studios epic games Expansive Worlds Promocja theHunter: Call of the Wild