Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 16:22
Child of Light 2
279V

Child of Light 2 może zostać zaprezentowany na początku 2022 roku. Producent wspomniał o kontynuacji

Na początku przyszłego roku Ubisoft może zaprezentować kolejną produkcję. Patrick Plourde wspomniał o opracowaniu kontynuacji. Pierwowzór z 2014 roku został ciepło przyjęty przez wielu graczy.

Child of Light to jedna z mniejszych produkcji, którą opracował Ubisoft, ale od 2014 roku nie otrzymaliśmy zapowiedzi kontynuacji. Sporo może się jednak wkrótce zmienić, ponieważ Patrick Plourde wypowiedział bardzo wymowne słowa.

Twórca był jednym z producentów pierwszego Child of Light i najwidoczniej Ubisoft zdecydował się opracować kontynuację, ponieważ Patrick Plourde potwierdził, że Thomas Rollus (reżyser sztuki z Ubisoftu) wysłał wiadomość dotyczącą ostatecznego zatwierdzenia kontynuacji.

„Fani #ChildofLight, chcę dać wam znać, że @Take_Toch właśnie wysłał ostateczną prośbę o zatwierdzenie kolejnej wielkiej przygody Aurory i Igniculusa. Spodziewajcie się więcej wiadomości na początku przyszłego roku :)”.

Zapowiedź produkcji może odbyć się na kolejnym Ubisoft Connect. Francuzi opracowują wiele ciekawych gier, które trafią na rynek w przyszłym roku, więc firma może wykorzystać kolejne własne wydarzenie, by opowiedzieć o grze. Nie możemy pewnie liczyć na szybką premierę Child of Light 2, ale jestem pewien, że zapowiedź pozycji ucieszy wielu graczy.

Źródło: https://gamingbolt.com/child-of-light-sequel-could-be-announced-in-early-2022

Tagi: Child of Light Child of Light 2 Ubisoft Ubisoft Montreal