Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 18:37
Xbox Series XS
2165V

Xbox Series X|S z 16 ukrytymi funkcjami. Xbox Polska przedstawia szczegóły

Polski oddział Xboksa postanowił przedstawić szereg zróżnicowanych funkcji, które oferują Xboksy Series X|S, ale niektórzy gracze nie muszą ich znać. Urządzenia Microsoftu posiadają ciekawe opcje, jednak nie wszystkie są szeroko reklamowane.

Xbox Series X i Xbox Series S trafiły na rynek w zeszłym roku, ale sprzęt amerykańskiego producenta nadal może skrywać większe lub mniejsze sekrety. Gracze chętnie zajmują się odkrywaniem niektórych tajemnic, ale jeśli nie zamierzacie się bawić – warto skorzystać z porad oferowanych przez Xbox Polska.

Rodzimy oddział firmy opublikował materiał prezentujący 16 ukrytych funkcji – Ania i Piotrek wspominają o między innymi szybkim przełączeniu urządzeń na kontrolerze, preferowanym miejscu instalacji gier, dostosowaniu powiadomień, regulacji głośności dla poszczególnych członków grupy, opcja poszukiwania grupy czy też wspólne granie dzięki chmurze.

Nie wszystkie opcje zainteresują każdego posiadacza Xboksów Series X|S, jednak na pewno znajdziecie tutaj przynajmniej kilka ciekawostek, które warto sprawdzić wieczorem przed kolejną sesją w przykładowo Halo Infinite czy też powrotem do słonecznego Meksyku z Forza Horizon 5.

Znaliście wszystkie ukryte funkcje najnowszych Xboksów?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Series X|S