Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.11.2021 11:38
The Riftbreaker. Ambitne plany rozwoju polskiego hitu. Rozszerzenie fabularne, nowy tryb, multiplayer i więcej
356V

The Riftbreaker. Ambitne plany rozwoju polskiego hitu. Rozszerzenie fabularne, nowy tryb, multiplayer i więcej

The Riftbreaker okazał się wielkim hitem sprzedaży. Polska gra wprowadzona na rynek w październiku nadal cieszy się wielką popularnością.

Po 2 tygodniach od premiery studio Exor chwaliło się sprzedażą ponad 200 tysięcy kopii The Riftbreakera. Gra nadal cieszy się dużym zainteresowaniem a polska ekipa zamierza kuć żelazo póki gorące. Zespół ujawnił już ambitne plany wspierania produkcji w najbliższych miesiącach.

Polskie studio opublikowało nowy wpis na Steamie, w którym przedstawiło dokładnie plany rozwoju The Riftbreakera. Okazuje się, że już w ostatnich tygodniach 2021 roku otrzymamy gratisowo oficjalne narzędzia do edytowania świata i misji w grze oraz rozszerzone wsparcie dla modów. Gracze dostaną też nowe opcje ustawiania poziomu trudności i patch ulepszający balans rozgrywki i wprowadzający ulepszenia typu QoL.

W pierwszych miesiącach 2022 roku The Riftbreaker otrzyma wiele ważnych nowości. Za darmo dostaniemy tryb Biome Survival, nowe stwory, broń, budynki i drzewka rozwoju. Płatne będzie natomiast duże rozszerzenie fabularne Biome Campaign.

Deweloperzy podkreślili też, że pracują nad wprowadzeniem do gry sieciowego multiplayera, który zostanie opublikowany pod koniec 2022 roku. Kooperacja online jest priorytetem dla autorów. Studio rozważa też rozwinięcie fazy Endgame w trybie Kampanii. Taki motyw moglibyśmy jednak otrzymać dopiero w drugiej połowie 2022 r.

Źródło: https://store.steampowered.com/news/app/780310/view/3109168682952061265

Tagi: Exor Studios The Riftbreaker