Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2021 17:46
Tails of Iron Bloody Whiskers
378V

Tails of Iron Bloody Whiskers zadebiutował. Darmowy dodatek zapewnia nową przygodę

Posiadacze Tails of Iron mogą zapoznać się z zupełnie nową przygodą. Twórcy opracowali rozszerzenie zatytułowane Bloody Whiskers, które dzisiaj zadebiutowało i jest od razu dostępne za darmo na wszystkich platformach.

O Tails of Iron pisaliśmy na portalu kilkukrotnie, ponieważ deweloperzy z Odd Bug Studio zaproponowali ciekawą przygodę – gracze w tym wypadku wcielili się w szczura, który musiał zawalczyć o swoje królestwo. Igor miał nawet okazję przygotować recenzję produkcji, którą znajdziecie w tym miejscu.

Twórcy nie zakończyli rozwoju gry i dzisiaj zadebiutowało Tails of Iron Bloody Whiskers. Jest to rozszerzenie wprowadzające serię zadań, które są dostępne dopiero po zakończeniu głównego wątku. Gracze mogą również sprawdzić dwa dodatkowe poziomy trudności, zmierzą się z pięcioma nowymi bossami oraz założą kolejne zbroje i skorzystają z mocy wcześniej niedostępnych broni.

„Po Królestwie Redgiego rozchodzą się triumfalne okrzyki - tyraniczny Greenwart został wreszcie zgładzony. Jednakże niedawno koronowany wybawiciel nie może jeszcze całkiem spocząć ani na tronie, ani na laurach. Starożytna, szczurza tradycja wymaga usankcjonowania swojego urzędu królewskiego w serii prób oraz walk na śmierć i życie”.

Śmiałkowie mogą teraz pomóc bohaterowi pokonać najgroźniejszych wojowników z całego królestwa, by potwierdzić, że może on dzierżyć klucz do komnaty Króla. Najwięksi herosi odkryją „ohydny sekret” skrywany w tym miejscu.

Tak prezentują się wszystkie szczegóły Tails of Iron Bloody Whiskers:

  • Do pobrania za darmo dla każdego posiadacza pełnej wersji gry
  • Poszerzona linia fabularna
  • Pięć dodatkowych, brutalnych i pełnych dramatyzmu walk z bossami
  • Po pięć nowych strojów i skórek dla broni (włącznie z poprzednio wprowadzonymi skórkami halloweenowymi)
  • Dwa nowe pomieszczenia, w tym komnata królewska
  • Dwa nowe poziomy trudności: “Bloody Whiskers” (trudny) oraz “Fairy Tail” (dla graczy chcących przebrnąć przez całą opowieść bez zmartwień)

Źródło: Informacja prasowa: better. gaming agency

Tagi: Odd Bag Studio Tails of Iron Tails of Iron Bloody Whiskers United Label