Disney Classic Games Collection na zwiastunie premierowym. Kompilacja rozszerzona o The Jungle Book

Gry
874V
Disney Classic Games Collection na zwiastunie premierowym. Kompilacja rozszerzona o The Jungle Book
Bartosz Dawidowski | 24.11.2021, 10:29

Disney już w 2019 roku przypominał nam o swoich klasycznych platformówkach 2D, takich jak Aladdin oraz The Lion King. Firma postanowiła wykonać jeszcze jeden ukłon w kierunku fanów retro klimatów.

Pamiętacie Disney Classic Games z 2019 roku? Okazuje się, że Nighthawk Interactive przygotowało kolejną kompilację znanych i cenionych platformówek 2D z lat 90. Tym razem we wzbogaconym wydaniu Disney Classic Games Collection znajdziemy oprócz Aladdina i The Lion King również The Jungle Book oraz wszystkie wydane wersje Aladdina (do wyboru w menu gry). 

Kompilacja reklamowana jest wydaniu pudełkowym, na Xbox One, PS4 oraz Switch. Taka edycja zawiera - oprócz nośnika z grą - również "retro instrukcję obsługi", utrzymaną w stylu lat 90. Produkcja ma się pojawić również w wydaniu cyfrowym (oprócz wspomnianych konsol również na Steam). Kompilacja powinna wskoczyć do systemów cyfrowej dystrybucji już w najbliższych godzinach (obecnie w sprzedaży cyfrowej dostępne jest tylko wydanie z 2019 roku, bez The Jungle Book).

https://youtu.be/_FMK1UKwxTI
https://youtu.be/NjAWsCfBdhA

Źródło: własne

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper