Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.11.2021 11:13
Martha Is Dead trafi również na PS5 i PS4. Zwiastun ujawnia datę premiery horroru
690V

Martha Is Dead trafi również na PS5 i PS4. Zwiastun ujawnia datę premiery horroru

Martha Is Dead zapowiada się ciekawie. Niestety okazuje się, że na ten klimatyczny horror, zmierzający na PS5, PS4, Xbox Series X|S, XOne oraz PC jeszcze trochę poczekamy.

Martha Is Dead zostało ujawnione jako tytuł zmierzający wyłącznie na PC i Xbox Series X|S (zwiastun prezentujący produkcję na konsoli Microsoftu czeka na was tutaj). Okazało się niedawno, że produkcja wyląduje również na platformach Sony (PS4 i PS5). Wiadomo, że na PS5 gra wykorzysta specjalne funkcje kontrolera DualSense.

To pozytywna wiadomość dotycząca Martha Is Dead. Mniej optymistyczne wieści są takie, że w tytuł nie zagramy, zgodnie z zapowiedziami, w 2021 roku. Martha Is Dead pojawi się w dystrybucji dopiero 24 lutego 2022 roku. Deweloperzy zapewniają, że wykorzystają dodatkowy czas produkcji na ulepszenie gameplayu.

W Martha Is Dead wcielimy się dziewczynę próbującą rozwikłać tajemnicę morderstwa jej siostry. Akcja produkcji rozgrywa się w 1944 roku, w Toskanii. Wygląda to intrygująco na nowym zwiastunie. Jak wygląda gameplay możecie sprawdzić poniżej. Niedawno wydawca udostępnił wersję demonstracyjną gry, która pobrać można było na Steam.


Tagi: